Problemi sa Jailbrekom....

Rendering Error in layout Widget/Social: Call to a member function exists() on null. Please enable debug mode for more information.
31 авг 2012 22:42 #19214 од saint
Replied by saint on topic Problemi sa Jailbrekom....
Nije dobar X sim,probaj neki drugi

Please Пријава или Направите налог to join the conversation.

Више
24 авг 2012 22:54 #19207 од Zmaj_pa
Replied by Zmaj_pa on topic Problemi sa Jailbrekom....
Uspeo sam nekako da nadjem koja je kartica bila unutra....Drei mreza.Nasao orginal ubacio aktivirao i sada uspesno zavrsio jailbreak.
Drugi problem nastao:)
Ubacili gevey ultra s da se moze koristiti sa drugom mrezom i nikako ne uspevamo.....Zapravo radi se o tome da cim ubacim gevey chip sa drugom karticom napise da je potrebna aktivacija onda trazi pin od kartice i tako se vrti u krug....Od nalazenja mreze ni traga ni glasa.
Jel imao neko slicno iskustvo sa ovim geveyom i kako da to resim?

Више
23 авг 2012 19:30 #19206 од cabarakandi
Replied by cabarakandi on topic Problemi sa Jailbrekom....
Sam si sebi dao odgovor prvo ga aktiviraj ako nije blokiran od appla sto sumnjam! Znaci aktiviraj ga pa onda jailbreak!

Више
22 авг 2012 18:40 #19204 од Zmaj_pa
Problemi sa Jailbrekom.... was created by Zmaj_pa
Uzmem od kolege danas 4s da ga jailbrejkujem...Telefon nadjen na moru orginalna kartica zavrsila negde u kanti....Ne znam na koju je mrezu zakljucan.E sad probam sa onom forom da pozovem 911 ili 112 pa da prekinem vezu i uspem da udjem u meni mogu da vidim sve sto je na telefonu....Ali kad ga povezem da uradim jailbreak i sa jednom i sa drugom solucijom kaze prvo aktivirajte vas telefon pa tek onda jailbreak:)))
U principu pokusao sam vise puta i nejde....Mozda sam premoren cekam da mi neko otvori oci ....hvala unapred

Више
Модератори: DOD@Svemircabarakandi
Time to create page: 0.294 seconds
У погону је Кунена Форум