Kako jailbreak?

Rendering Error in layout Widget/Social: Call to a member function exists() on null. Please enable debug mode for more information.
14 феб 2013 17:33 #19417 од IceWolf
Replied by IceWolf on topic Kako jailbreak?
Gde da nabavim tu karticu? :S

Please Пријава или Направите налог to join the conversation.

Више
14 феб 2013 16:47 #19416 од cabarakandi
Replied by cabarakandi on topic Kako jailbreak?
Moras da aktiviras telefon uz pomoc originalne kartice i itunes-a!!kada to uradis imas sve sem mreze za telefoniranje onda uradi jailbreak!!!

Више
14 феб 2013 16:21 #19415 од IceWolf
Ako se ne varam Unlock je da mogu da koristim mrezu na telefonu, a jailbreak da mogu da koristim telefon?
Meni je bitno samo da mogu da pristupim telefonu glavnom meniju

Више
14 феб 2013 13:04 #19414 од cabarakandi
taj uredjaj sto si zakljucao dali je radio bez kartice za unlock ili samo sa sim karticom?

ako imas sacuvane ssh na cydia-i ili u tinyumbrella-i onda mozes da vratis ako nemas onda moras da kupis neku karticu za unlock! i da bi odradio jailbreak moras da aktiviras uredjaj kao sto sam rekao !!

Више
14 феб 2013 12:35 #19413 од IceWolf
Pre kada sam koristio iPhone 3, isto mi se to desavalo, samo odradim jailbreak i mogu da ga koristim normalno. Nisam siguran ali mislim da je otkljucan uz pomoc kartice. Da li moze neki downgrade na stariji software?

Више
14 феб 2013 12:04 #19411 од cabarakandi
moras malo vise informacija da das! to sto si zakljucao telefon nije dobro kao prvo treba da probas da ga aktiviras sa originalnom karticom!zatim dali ti je telefon fabricki otljucan ili je radio uz pomoc neke kartice za otkljucavanje!!znaci daj malo vise informacija!

Више
14 феб 2013 01:58 #19410 од IceWolf
Kako jailbreak? was created by IceWolf
Pozdrav ljudi, odradio sam upgrade software na 6.0.1 i zaključao telefon. Pokazuje samo SOS pozive i podešavanja za jezik. Kako da odradim jailbreak? iPhone 4 16gb

Више
Модератори: cabarakandiSvemirDOD@
Time to create page: 0.261 seconds
У погону је Кунена Форум