TaiG Jailbreak 8.1.1

18 дец 2014 13:44 #19697 од amijailovic
Replied by amijailovic on topic TaiG Jailbreak 8.1.1
Trenutno radi i ovako, bez ičega.
Kada bude počeo da blokira, probaću i to, pa se javljam.
Hvala!

Please Пријава или Направите налог to join the conversation.

Више
18 дец 2014 03:43 - 18 дец 2014 04:13 #19696 од Svemir
Replied by Svemir on topic TaiG Jailbreak 8.1.1
Deaktiviraj pa aktiviraj tvoj nalog
Last edit: 18 дец 2014 04:13 by Svemir.
Захвалници: amijailovic

Више
17 дец 2014 23:58 - 18 дец 2014 00:01 #19695 од amijailovic
Nije problem Nalog, imam ga odavno i radi.
Napravljen tako.

Razmišljam samo da nije problem u Cydi. Probao sam i iOS 8.1.2 i sada sam na 8.1.1.
Last edit: 18 дец 2014 00:01 by amijailovic.

Више
17 дец 2014 19:48 #19693 од Svemir
Napravi novi Acount ........

1. Upali program iTunes na tvom kompu
2. Kad se upali iTunes, idi na iTunes store
3. Onda tu desno od iTunes storea imas App store idi na appstore
4. Onda u donjem desnom uglu iTunes prozora imas top free app. Izaberi bilo koju free app da bi napravio acount. Aplikacija mora da bude free da bi kasnije dobio opciju NONE
5. Kad izaberes free aplikaciju, onda idi na get app, i onda se pali prozor da se ulogujes, i tu imas opciju create acount, izaberi create acount
6. Onda tu radis po uputstvu unesi tvoj mail i sve po redu
7. Kad uneses mail i zeljeni password, idi na continue i tu se pojavljuje opcija da se izabere kreditna kartica, i na kraju cuvena opcija NONE, naravno izaberi NONE
8. Unesi slobodno tvoje ime i prezime, ulica moze i lazna, za City izaberi New York, State izaberi Ney York takodje, ZIP Code za New York je 10036 (to je jedan od mnogih) telefon 518 555xxxx (bitno je da bude sedmocifreni)
9. Onda idi na continue, i tad treba da dobijes mail sa aktivacionim linkom
Bitno je da napomenem da je najbolje za zemlju da se izabere United States, i onda mozes sve free aplikacije da skidas bez problema

Више
17 дец 2014 14:40 - 17 дец 2014 16:07 #19692 од amijailovic
Da li neko zna,
zašto mi iPhone 5s 8.1.1 posle Jailbreak-a blokira iTunes, sve dok ne odspojim tel od računara. Nekoliko puta sam probao da ga restore i Jailbreak i isto. Probao sam i na drugom računaru, isto ga blokira.
Hvala unapred!
Last edit: 17 дец 2014 16:07 by amijailovic.

Више
08 дец 2014 18:43 #19685 од Svemir

Више
04 дец 2014 18:38 - 04 дец 2014 18:43 #19682 од Svemir
TaiG Jailbreak 8.1.1 was created by Svemir

Timovi jailbreak developera iz Kine skoro da nas žele vratiti u ono vrijeme kada je za jailbreak novog iOS firmware bilo potrebno tek nekoliko dana ili, u najgorem slučaju, par nedelja. U tom duhu tim TaiG je ovih dana izbacio jailbreak alat za iOS 8.1.1. Alat može jailbreakovati kao što su iOS 8, 8.0.2 i 8.1. Sam proces je jako jednostavan, Cydia se instalira bez dodatnih zavrzlama i za sada se čini da sve radi kako spada. Novi TaiG alat je dostupan za Windows računala i ovdje ćemo dati kratka upustva kako jailbreakati iOS 8.1.1:
Preuzmite TaiG alat i raspakujte.
iTunes mora biti instaliran na vašem računalu i prepoznavati vaš uređaj.
Napravite čist restore uređaja na iOS 8.1.1.
Isključite Find My iPhone servis i sigurnosnu lozinku (passcode), uključite aviomode režim rada na uređaju.
Na računalu napravite desni klik mišem na preuzeti jailbreak alat i odaberite opciju “Run as Administrator”.
Uvjerite se da je alat prepoznao vaš uređaj, skinite kvačicu sa druge kockice ali ostavite kvačicu na Cydia opciji.
Sačekajte da se jailbreak proces završi, što će biti naznačeno zelenim smajlijem.
Vaš iUređaj će napraviti reboot i sada bi trebalo da vidite Cydia ikonu na Home Screenu.
Nadamo se da ćete imati ugodno iskustvo sa novim jailbreakom i da nećete susresti bugove bilo koje vrste.

http://www.taig.com/en/

Last edit: 04 дец 2014 18:43 by Svemir.

Више
Модератори: cabarakandiDOD@Svemir
Time to create page: 0.327 seconds
У погону је Кунена Форум